Робота служби у справах дітей

04 Лютого, 2021 р., 15:18
Відповідно до Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2019-2022 роки, плану роботи служби у справах дітей селищної ради, розпорядження селищного голови від 17 грудня 2020 року № 219 «Про організацію профілактичних заходів щодо запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей у зимовий період», з метою соціального захисту дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм необхідної допомоги, виявлення дітей, які можуть постраждати при погіршенні погодних умов, 12 січня 2021 року службою у справах дітей селищної ради проведено профілактичний захід (рейд) за маршрутом: село Усичі – селище Торчин – село Білосток – село Садів –             село Воютин – село Скірче.