Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Повна назва документа державного планування: проєкт документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Детальног

Повна назва документа державного планування: проєкт документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Детального плану  території для будівництва інкубаторію в смт.Торчин по вулиці Незалежності.

Підстава для розроблення: рішення Торчинської селищної ради  №50/67  «Про надання дозволу на розробку детального плану території», завдання на розроблення детального плану території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Торчинська селищна рада

Розробники проекту містобудівної документації та розділу "Охорона навколишнього середовища": ФОП "Гривнак Л.В." та ТзОВ "ГЕО-ЛЕНДС"

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до  ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкт документа державного планування детального плану  території для будівництва інкубаторію в смт.Торчин по вулиці Незалежності розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 01 жовтня 2020 року на сайті Торчинської селищної ради та триватиме до 02 листопада 2020 року.

Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

Ознайомитися з проєктом документу державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою:  45612, вул. Незалежності, 103, смт. Торчин.

Зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до: 45612, вул. Незалежності, 103, смт. Торчин (Торчинська селищна рада).

Відповідальна особа: Трофимчук Р.В.

Строк подання зауважень і пропозицій приймається  до 02 листопада 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання: громадські слухання відбудуться  03.11.2020 р.                  о 10.00 у вигляді презентації в приміщенні Торчинської селищної ради

Записка Торчин

СЕО_Інкубаторій