01 Листопада, 2023 р., 10:47
25 Вересня, 2023 р., 13:17
Торчинська селищна рада повідомляє, що відповідно до рішення виконавчого комітету Торчинської селищної ради від 31 серпня 2023 року №273 «Про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна», на території Торчинської територіальної громади розпочато процедуру визнання безхазяйним нерухомого майна гідротехнічних споруд, а саме: дамби з північно-східної сторони - однорідної, земляної, шириною по гребеню 2-2,5 м, довжиною 51 м, дамби не проїжджої; водонапускної споруди типу - труба, матеріал - метал; дамби з північно-східної сторони - однорідної, земляна, шириною по гребеню 2,5 м, довжиною 75 м, дамби не проїжджої; водовипускної споруди типу - труба, матеріал - метал; водовипускної споруди – типу шахтний водоскид, матеріал - метал, що знаходяться на земельній ділянці водного фонду з кадастровим номером 0722880900:04:000:1535, за межами населених пунктів Торчинської селищної ради.
13 Червня, 2023 р., 15:58
Запрошуємо вас на збори, які відбудуться 30 червня о 15.00 в приміщенні Торчинської селищної ради (смт Торчин, вул.Незележності, 82 ) щодо електрофікації даного масиву.