Громадські слухання

28 Лютого, 2024 р., 15:51
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план території земельної   ділянки   для   будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаного з отриманням прибутку в смт Торчин по вулиці Незалежності, 115 Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області».
04 Вересня, 2023 р., 10:48
Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Торчинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: « Детальний план території земельної   ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних  будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт Торчин Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області».
25 Серпня, 2023 р., 09:42
План формування  мережі старших класів та впровадження профільної освіти в закладах освіти Торчинської селищної ради на 2023-2027 роки відповідно до нових вимог законодавства
17 Липня, 2023 р., 18:11
Оголошення про початок громадського обговорення
14 Липня, 2023 р., 01:38
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план території земельної   ділянки   для   будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури ( адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку в смт Торчин Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області».
14 Липня, 2023 р., 01:36
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план території земельної   ділянки   для   обслуговування автомобілів ( автомийки самообслуговування ) в смт Торчин по вулиці Незалежності, 43 Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області».
10 Березня, 2023 р., 10:47
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план території земельної ділянки,  для   обслуговування міні-пекарні та магазину в смт Торчин Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області».