Заходи по виявленню сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 03.05.2023 14:38

Відповідно до статті 4 Закону України ,,Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей’’, Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням сесії селищної ради від 22 грудня                2021 року №15/19, рішення виконавчого комітету селищної ради від 28 лютого 2023 року №53, на території громади з 01 березня 2023 року по 31 березня                  2023 року проведено місячник по виявленню сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, метою якого було виявлення на ранній стадії сімей, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, забезпечення захисту прав дітей, які виховуються у таких сім’ях, застосування ефективних форм соціальної підтримки сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Протягом місячника проведено 2 профілактичні заходи (рейди), обстежено умови проживання 19 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Стан виконання батьківських обов’язків 1 сім’єю розглянуто на засіданні комісії з питань захисту прав дитини селищної ради, направлено 1 подання в Луцьке РВП ЛВПГУНП у Волинській області про притягнення 1 особи до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 184 КУпАП.

За результатами даного заходу, на облік служби поставлено 2 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Служба у справах дітей Торчинської селищної ради