Вадим Мудроха нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Дата: 31.05.2023 16:15

Біль щодня тривожить душу кожного, адже Україна втрачає кращих своїх патріотів, а сім’ї залишаються без найдорожчих людей.

28 лютого 2022 року Торчинська громада втратила свого вірного сина – військовослужбовця, мешканця с.Білосток, МУДРОХУ ВАДИМА.

Він з честю та гідністю виконував свій громадянський та військовий обов’язок.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі боєць був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

29 травня, високу нагороду вручали матері загиблого, Іванні Мудросі, селищний голова Юрій Кревський та начальник Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Сергій Миронюк.

Передаючи нагороду та квіти для Іванни Степанівни, присутні висловили глибоку шану та вдячність за вихованого нею захисника, воїна, патріота України.

Ми завжди будемо пам’ятати подвиг відважних бійців Торчинської громади.

Вічна пам'ять Вадиму Мудросі – хороброму воїну, шанобливому сину та люблячому брату!

Герої не вмирають!