Оголошення про скликання чергової сесії Торчинської селищної ради

Дата: 08.02.2023 12:08

22 лютого 2023 року о 10.30 год. в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять сьома сесія восьмого скликання.

На сесію запрошені депутати селищної ради,  заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старост сіл, начальників відділів та спеціалістів виконавчого апарату селищної ради, керівників підприємств та організацій селищної ради.

На розгляд сесії включити до порядку денного наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного двадцять сьомої сесії восьмого скликання.
  2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Торчинськоїселищної територіальної громади за 2022 рік.
  3. Про внесення змін до рішення сесії № 25/5 від 21.12.2022 року «Пробюджет Торчинської селищної територіальної громади на 2023 рік».
  4. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку  Торчинської громади за 2022 рік.
  5. Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку  Торчинської громади на 2023 рік.
  6. Про стан виконання Програми соціального захисту дітей, профілактики бездоглядності та правопорушень в дитячому середовищі за 2022 рік.
  7. Про затвердження Програми заходів забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на території Торчинської територіальної громади на 2023 рік.
  8. Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ) та проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин. Мобілізації та мобілізаційної підготовки в Торчинській територіальній громаді на 2022 рік (в новій редакції).
  9. Про затвердження Програми захисту населення і територій Торчинської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного природного характеру та цивільного захисту населення в період воєнного стану на 2023 рік.
  10. Про внесення змін до Програми «Компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам по Торчинській територіальній громаді на 2023 рік».
  11. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Торчинської територіальної громади на 2023 рік.
  12. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Торчинська районна лікарня Торчинської селищної ради» на 2023 рік.
  13. Про Програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення Торчинської територіальної громади на 2023 рік.
  14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  їх  у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).
  15. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва.
  16. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва.
  17. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, для обслуговування виробничих приміщень.
  18. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну частку (пай).
  19. Про затвердження експертної  грошової оцінки земельної ділянки  та продажу її у власність, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  20. Про затвердження експертної  грошової оцінки земельної ділянки  та продажу її у власність, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  21. Про затвердження експертної  грошової оцінки земельної ділянки  та продажу її у власність, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.