Для жінок пропонують гранти для навчання з ІТ

Дата: 13.12.2022 12:43

В рамках співпраці Волинського обласного центру зайнятості з французькою гуманітарною організацією ACTED з метою реалізації проєкту SEED за фінансової підтримки Global Affairs Canada Луцька районна  філія Волинського обласного центру зайнятості інформує щодо надання грантів на навчання з ІТ для жителів області.

Головною метою програми є економічний розвиток та розширення можливостей для зайнятості жінок, а також, збільшення їх доступу до іноваційних та більш оплачуваних сфер діяльності.

Загальний розмір гранту: до 38 000 грн. Грант може покривати від 50% до 100% витрат на навчання.

Участь у конкурсі можуть брати особи, які мають освіту, досвід, навички в ІТ сфері та наявність технічного устаткування відповідно до обраного напрямку в ІТ сфері.

В першу чергу програма підтримує осіб, які мають соціальні та фінансові критерії вразливості:

• жінки-голови домогосподарств з неповнолітніми дітьми (незалежно від присутності або відсутності чоловіка у сім’ї);
  • жінки, які є внутрішньо переміщеними особами (включаючи жінок, які перемістилися на території України після 24 лютого 2022 року в зв’язку з військовими діями);
  • особи (жінка або чоловік) з інвалідністю;
  • жінки, які доглядають за людьми похилого віку/людьми з інвалідністю/людьми з тяжкими хронічними захворюваннями;
  • батьки (жінка або чоловік) – одинаки;
  • безробітні жінки, освіта яких не дозволяє їм знайти роботу у зв’язку із озброєним конфліктом;
  • жінки, які втратили роботу/ постійний дохід внаслідок конфлікту або факторів, пов’язаних з COVID-19;
  • безробітні жінки з інженерною освітою, яка вже не є актуальною у зв’язку з перевагою інших прогресивних галузей або із закриттям підприємств.

Програма передбачає навчання на короткострокових та інтенсивних онлайн курсах (від 3 до 12 місяців) у провідних ІТ школах та академіях, які є партнерами ACTED.

Грант покриває навчання на курсах вивчення мов програмування, Front-end, Black-end, тестування, комп’ютерна графіка та дизайн, та інших, які безпосередньо відносяться до програмування та розробки програмного продукту.

Очікується, що отримувачі гранту докладуть максимум зусиль у працевлаштуванні та протягом року почнуть працювати за обраним напрямком для досягнення мети проекту.

Подача заявки та детальні вимоги за посиланням: