19 Вересня, 2021 р., 12:47
Попри те, що прийом був запланований з особистих питань громадян, більшість мешканців прийшли за вирішенням загальної для Торчинської громади проблематики. Зокрема група батьків клопоталася про добудову дитячого садка у Торчині. Існуючий дошкільний заклад розрахований на 100 місць при потребі щонайменше стільки ж. Одночасно, кілька років стоїть недобудованим новий дитсадок з рівнем готовності 60%. Про його завершення і просили. Як зазначив селищний голова Юрій Кревський для виконання необхідних внутрішніх робіт потребується 25 мільйонів гривень, і щороку селищна рада подає цей проєкт на фінансування до державного фонду регіонального розвитку, однак, поки безуспішно. Григорій Недопад запропонував допомогу у просуванні добудови дитсадка за іншою державною програмою - «Велике будівництво».