Відбулося відкриття новорічної ялинки в Торчинській громаді

Дата: 30.12.2022 10:56

30 грудня в Торчині відбулось святкове дійство з нагоди відкриття головної новорічної ялинки громади.

Цьогоріч уперше встановили невеличку ялинку на сцені, додавши новорічні декорації, таким чином створивши святкову локацію. Новорічна красуня цьогоріч прикрашена символічно: на гілочках ялинки красуються голуби миру. Жодних додаткових витрат для святкового декорування та ілюмінації цього року не було.

На свято з нагоди відкриття головної ялинки Торчина завітав і селищний голова Юрій Кревський, який привітав усіх присутніх з прийдешніми святами, а тим, хто вірить у справжні дива, дочекатися різдвяної казки та здійснення спільного бажання усієї України під назвою Перемога.

“Нехай ця ялинка, яка сьогодні засяє вогнями, кожному додасть святкового настрою. Війна не зламає дух українського народу. І різдвяний настрій обов‘язково буде у кожної дитини!”, – зазначив очільник громади.

До вітань долучилися також Ольга Лукащук, начальник гуманітарного відділу Торчинської селищної ради.

Звучали гарні пісні та мелодії, а також теплі побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою та миру, підготовлені вчителями та учнями ОЗЗСО Торчинський ліцей.

Наприкінці свята дітки отримали невеличкі новорічні подарунки.

Вітаємо Вам, дорогі жителі громади, з Новим роком! Бажаємо, щоб кожен день 2023 року приносив тільки радість, а всі плани здійснилися! І звичайно бажаємо мирного неба і спокійних днів, щоб новий 2023 рік приніс Україні омріяну Перемогу!