ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план території земельної   ділянки   для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Хорохорин  

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ: «Детальний план території земельної   ділянки   для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Хорохорин  вулиця Шкільна, Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області».

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Торчинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної   ділянки   для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Хорохорин  вулиця Шкільна, Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області».   

Замовник містобудівної документації: Торчинська селищна рада.

Розробник містобудівної документації: ФОП  Парасюк  Богдан  Олегович

Підстава для розроблення: Рішення  сесії  Смолигівської  сільської  ради

від 01.10.2020 року № 40/46.

Основна мета розробки детального плану території: є обґрунтування розташування земельної ділянки для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Хорохорин  вулиця Шкільна, Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області».     

Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки – 2869 м²; площа проектованої забудови земельної ділянки – 2869 м²; заплановане будівництво – садибної забудови.

З техніко-економічними показниками проекту змін до детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Торчинській селищній раді за адресою: 45612, Луцький район, смт Торчин, вул. Незалежності, 103 та на офіційному веб-сайті Торчинської селищної ради.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: Заступник селищного голови Трофимчук Руслан Володимирович.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 45612, Луцький район, смт Торчин, вул.Незалежності, 103.

Строк  подання  і  строк  завершення  розгляду  пропозицій:   в   період

з 02 листопада 2021 року по 02 грудня 2021 року.

Громадські слухання відбудуться: 03 грудня 2021 року о 12 год. 30 хв. за адресою:

45612, Луцький район, смт Торчин, вул.Незалежності, 103, ІІ поверх (зал засідань Торчинської селищної ради).

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

 

Додатки:

  • ПРОЕКТ ТОМ 1 «Детальний план території земельної   ділянки   для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Хорохорин  вулиця Шкільна, Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області».
  • ПРОЕКТ ТОМ 2 «Детальний план території земельної   ділянки   для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Хорохорин  вулиця Шкільна, Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області».

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь