НАМАЛЮЮ ПИСАНКУ…НАМАЛЮЮ

Дата: 08.05.2024 16:59

Разом із пробудженням природи від зимового сну в Україні починається весняний цикл народних свят, на цей період припадає одне з найбільших свят – Великдень. Це світлий і радісний день Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа.

Неодмінним символом цього великого свята, дзеркалом багатства української народної творчості є – українська писанка.

За стародавніми віруваннями яйце – має магічні властивості. Тому фарбовані, розмальовані яйця вважали оберегами. І сьогодні в Україні до Великодня малюють писанки, готують крашанки, дарують їх рідним, друзям, захисникам нашої Вітчизни.

Для діток нашої громади був проведений майстер клас «Намалюю писанку…намалюю», який організував центр надання соціальних послуг Торчинської селищної ради. Діти з великим задоволенням та радістю в очах розмальовували яйце, яке майже у всіх народів світу вважається джерелом життя, символом сонця, пробудження, воскресіння, очищення.

Всі християни  України, святкуючи Великдень, бажають переможного миру, чистого неба та найскорішого об’єднання кожній українській родині, яка сьогодні розділена війною.

І всі ми віримо в перемогу світла над темрявою, життя над смертю, добра над злом!