"Як зробити навчання цікавим та продуктивним", - про це та інше говорили вчитклі математики

Дата: 24.10.2023 15:13

24 жовтня у Веселівську гімназію-філію ОЗЗСО Торчинський ліцей на зустріч " Інформатика НУШ: Як зробити навчання цікавим та продуктивним" зібралися педагоги предметів освітньої галузі «Математика» (математика, фізика, інформатика) ММПК гуманітарного відділу Торчинської селищної ради.

Під керівництвом Оксани Стасевич вчителі поділилися креативними ідеями для сучасного уроку інформатики, продемонстрували урізноманітнення освітнього процесу за допомогою онлайн платформ: інтерактивні вправи за QR кодами, гра ДоміНУШка "(Ірина Ліпич, Усичівська гімназія-філія, Буянівська гімназія - філія ОЗЗСО Торчинський ліцей); використання wordwall на різних етапах уроку (Олександр Добош, Хорохоринський ліцей); інтерактивна вправа (за QR-кодом) "Шерлок Холмс" та "Відшукай"(Ольга Коровайчук, Скірченська гімназія); створення інтерфейсу, вправа за посиланням "Відповідні пари" (Оксана Мельничук, Воютинський ліцей); інформатичні пазли в умовах блекауту, вивчаємо інформатику граючись ( Анна Садик, Смолигівська гімназія); робота з графічним редактором Paint 3D: створення власної тривимірної моделі ( Олена Левичкіна, Білостоцька гімназія-філія ОЗЗСО Торчинський ліцей); онлайн-гра “Interland: Безпека дітей в Інтернеті” (Андрій Кревський, Садівський ліцей); реєстрація в уявній шкільній соціальній мережі (Ілона Василюк, ОЗЗСО Торчинський ліцей); використання інтерактивних симуляцій для опрацювання даних і проведення пізнавальних досліджень на уроках і вдома (Олександр Врублевський, Веселівська гімназія-філія ОЗЗСО Торчинський ліцей).

Завідувачка Наталія Бабіюк та заступниця Наталія Некрасова провели ранкове коло та рефлексію, створили позитивний осінній настрій.

Головний спеціаліст гуманітарного відділу Торчинської селищної ради Лілія Сергіюк подякувала учасникам та організаторам зустрічі, побажавши усім миру та творчих успіхів!