Зустріч голови громади з волонтерами

Дата: 25.10.2023 15:06

25 жовтня відбулася робоча зустріч голови Торчинської громади Юрія Кревського з представниками волонтерської групи села Усичі Катериною Бурдак та Катерина Карабан.

Молоді люди повідомили, що за період утворення волонтерської групи було проведено чимало заходів у селі Усичі, а саме:

✅три ярмарки на підтримку ЗСУ ;

✅закінчення ремонту у Будинку культури;

✅благоустрій кладовища (фарбування паркану, зрізання аварійних дерев, проведення централізованого водопостачання, будівництво смітника з можливістю сортування);

✅ремонт дитячого майданчику;

✅косметичний ремонт автобусної зупинки та її розмальовування;

✅створення клумб при в'їзді в село та в центрі села;

✅висадження декоративних дерев та багаторічних квітів;

✅організація систематичного прибирання, викошування трави та підтримання загального порядку на відновлених (прибраних) територіях.

Але, попри активну позицію місцевих жителів, волонтери потребують підтримки з боку влади у вигляді затвердженої Програми розвитку волонтерської діяльності.

Юрій Михайлович подякував присутнім за активну громадянську позицію та висловив свою підтримку у розвитку волонтерської діяльності. Голова громади запевнив, що ним буде видано розпорядження щодо створення робочої групи по напрацюванню Програми.

Проєкт "СИЛА В ЄДНОСТІ" реалізується завдяки фінансової підтримки ГО СТЕП в рамках програми Сила малих спільнот.

💙💛В рамках проєкту будуть проведені навчальні тренінги, затверджено Програму підтримки волонтерів та облаштовано волонтерський простір на базі Будинку культури села Усичі.