Школярі Торчинської громади - учасники обласного етапу турніру юних хіміків

Дата: 01.11.2023 14:46

Фото без опису

1 листопада 2023 року у приміщенні ВНУ імені Лесі Українки відбувся обласний етап турніру юних хіміків, в якому активну участь взяла команда Торчинської громади.

Під керівництвом педагогів, вчителів хімії, команда учнів 9 – 11 класів закладів освіти переконливо представила свої рішення у розв’язуванні складних хімічних задач та відстоювала їх у наукових дискусіях — хімічних боях: Олександра Свистак (Садівський ліцей; вчитель Віта Мелех), Олена Яценюк (Смолигівська гімназія; вчитель Вікторія Дмитрук), Анна Скулінець (ОЗЗСО Торчинський ліцей; вчитель Ніна Докай).

Особливо слід відмітити Данила Глову, учня Усичівської гімназії - філії ОЗЗСО Торчинський ліцей (вчитель Катерина Капітула), який сміливо та переконливо подав рішення вибраного суперниками завдання.

Запам’ятався учасникам турніру також і наш відважний капітан - Максим Борисюк, учень ОЗЗСО Торчинського ліцею (вчитель Ніна Докай), який постійно вболівав за свою команду.

Керівник команди педагогиня Вікторія Дмитрук фахово скеровувала роботу учасників турніру.