Працівники уцльтури Торчинської громади отримали відзнаки

Дата: 09.11.2023 14:42

Вітаємо з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва! Саме ці люди дарують радість та несуть культуру до українських сердець, звеселяючи та підтримуючи кожного своєю творчою плідною працею та силою духу.

Особливо зараз, коли триває війна, виступи та благодійні заходи талановитих виконавців і авторів не лише допомагають зібрати кошти на підтримку Збройних Сил України, а й вселяють віру в нашу Перемогу, надають сил продовжувати боротися за своє вільне та мирне українське майбутнє.

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва представники Точинської громади отримали відзнаки:

Віра Вікентіївна Мазурик - Диплом департаменту культури, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації за зайняте ІІІ місце у огляді-конкурсі клубних закладів у сільській місцевості;

Надія Степанівна Сахарук - Подяку Голови Луцької районної державної адміністрації.

Усім, хто тримає культурний фронт зичимо міцного здоров’я, родинного благополуччя, здійснення творчих і професійних задумів і переможного миру для нашої країни.