Дата: 10.11.2023 14:37

Розпочалися роботи з експлуатаційного утримання центральної дороги, яка веде до села Скірче.

Дорога знаходиться на утриманні обласного управління автомобільних доріг, але, об'єднавши зусилля, вдалося розпочати ремонтні роботи на одній з найгірших доріг Торчинської громади.

На даний момент проводиться розчищення узбіч вулиці, виконуються роботи з ямкового ремонту.

На найбільш складних ділянках дороги проводяться роботи з вкладання суцільної асфальтованої карти.

Крім того, проведено грейдерування комунальних доріг у Скірче (вулиця Набережна, Центральна). Наступним кроком буде вкладання щебеневого покриття.