У Торчинській громаді - новенький шкільний автобус

Дата: 24.11.2023 10:48

24 листопада керівництво Волинської обласної державної адміністрації передали селищному голові Юрію КРЕВСЬКОМУ ключі від новенького шкільного автобуса для навчальних закладів Торчинської територіальної громади, закупівля якого здійснювалась за рахунок державної субвенції 50% та коштів бюджету Торчинської громади - 50%.

Даний автобус буду забезпечувати довіз дітей до Воютинського ліцею та Скірченської гімназії.

З початком війни росії проти України Торчинська територіальна громада передала шкільний автобус для потреб Збройних сил України.

В громаді гостро постала проблема довезення школярів до закладів освіти. Тому придбання шкільного автобуса надасть дітям усі можливості для комфортного та безпечного доступу до закладів освіти громади.