В Торчині розпочалися робот з реалізації безпекового проєкту організації дорожнього руху по вулиці Незалежності

Дата: 14.12.2023 10:19

Основна мета проєкту: покращити безпекову ситуації в громаді, зокрема, на вулиці Незалежності в Торчині.

Задля виришення даного питання Торчинська селищна рада направила лист керівництву патрульної поліції у Волинській області для визначення безпекового стану вулиці Незалежності в Торчині. На рекомендаціями та приписами , які надали відповідні служби, було розроблено Схему організації дорожнього руху по вулиці Незалежності в смт Торчин Волинської області. Даний документ отримав погодження Управління патрульної поліції у Волинській області (без цього виконання даних робіт неможливе).

Проєктом передбачено:

Влаштування зупинок громадського транспорту з посадковими та зупинковими майданчиками– 5 шт.

Влаштування сімох пішохідних переходів черех проїзну частину. Проєктом передбачено обладнання всіх пішохідних переходів технічними засобами організації дорожнього руху:розміткою, знаками, обмежувальними стовпчиками тощо. Усі переходи будуть обладнані тактильними смугами.

Для забезпечення безпеки руху автотранспорту, пішоходів та орієнтування водіїв проектом передбачено встановлення 135 дорожніх знаків! Зразу даємо відповідь на питання: навіщо так багато дорожніх знаків: всі роботи погоджені Управлінням патрульної поліції та виконуються згідно ДСТУ 4100:2021. Тому: ні більше, ні менше знаків бути не може!

Крім того, буде нанесено дорожню розмітку по всій протяжності вулиці Незалежності.

Проєктом передбачене встановлення дорожнього огородження: стримувальне огородження для пішоходів біля школи та місцевого професійного ліцею; обмежувальні стовпчики на пішохідних переходах.

Безпека і комфорт на дорозі – це важливий і складний напрямок роботи.

Впевнені: завдяки цьому покращиться безпекова ситуація на дорогах громади!