Разом до перемоги!

Дата: 15.12.2023 10:15

Голова Торчинської громади ЮРІЙ КРЕВСЬКИЙ отримав нагрудний знак "За сприяння війську" від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний підписав наказ:

«За плідну працю і взаємодію у справі захисту національних інтересів держави, активне сприяння Збройним силам України у виконанні покладених на них завдань в умовах воєнного стану: нагородити Почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» ЮРІЯ КРЕВСЬКОГО, голову Торчинської територіальної громади».

14 грудня нагороду Юрію Михайловичу у приміщенні селищної ради вручив представник Центрального управління цивільно-військового співробітництва, Роман СЕГЕЙДА.

“Вдячний за високу нагороду. Вона є визнанням роботи нашої громади з підтримки Збройних сил України Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Ми разом йдемо до Перемоги і зобов’язані надалі надавати допомогу нашим Збройним силам України”, – висловив вдячність очільник Торчинської громади, Юрій Кревський.

🇺🇦Разом до перемоги!!!🇺🇦