Психологічний тренінг "Відкрийся" для жителів громади

Дата: 16.12.2023 10:12

Дбати про ментальне здоров’я — так само важливо, як дбати про здоров’я фізичне. Для жителів громади, які живуть в умовах війни та постійного стресу, ця потреба є ще нагальнішою.

Цієї суботи відбувся психологічний воркшоп ”Відкрийся” у стінах Торчинської публічної бібліотеки для дорослих.

Разом з психологинею - Ольгою Созонік, учасники заходу створювали малюнки у довільному форматі, а в процесі творення звертали увагу на свій емоційний стан, відчуття та думки, рефлексували та отримали зворотній звʼязок психолога. Традиційно, люди, які відчували, що мають потребу в індивідуальній консультації фахівця, отримали її.

Поки мами релаксували, дітки мали можливість розмалювати імбирне печиво та побавитися у ляльковий театр.

Завершили захід підписами на картинах у вигляді цитат, інсайтів, що виникали в процесі терапії.

Захід відбудувся в рамках адвокаційної компанії, що впроваджується в межах проєкту «Багатосекторальна інклюзивна гуманітарна допомога для ВПО, осіб, які повертаються, ветеранів та приймаючих громад в Україні», що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та EDF.