БЕЗПЕКА ДІТЕЙ – НАЙГОЛОВНІШЕ!

Дата: 20.12.2023 10:08

20 грудня в #ОЗЗСОТорчинський ліцей у рамках реалізації пілотного проєкту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" відбулася зустріч здобувачів освіти з рятувальниками.

Із учнями 6-х класів пізнавальний безпековий захід спільно провели головний спеціаліст ЗНС

#ЛуцькогоРУГУДСНС Іван Ющук, заступник начальника відділу ЗНС Маріупольського районного управління ГУ ДСНС у Донецькій області Едуард Лаврінов та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Торчинської селищної ради Оксана Хведченя.

Говорили про безпечні зимові канікули. Вкотре обговорили правила протипожежної безпеки та поведінки з електроприладами й вибухонебезпечними предметами. Нагадали школярам правила поведінки на водоймах, вкритих кригою, розповіли, як поводитися під час ожеледиці.

Наостанок нагадали, як діяти при виникненні надзвичайної чи аварійної ситуації, за якими номерами телефонувати в служби екстреної допомоги.

Наголосили, що в Україні триває заборона на використання і розповсюдження феєрверків, салютів і петард.

Друга частина зустрічі відбулася у формі діалогу. Найактивніші школярі отримали інформативні буклети, розроблені #ДСНС спільно з #ЮНІСЕФ.