20 листопада - День спільних дій в інтересах дітей

Дата: 20.11.2023 09:25

Традиційно в Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини. Цей документ є своєрідним захистом наших маленьких громадян.

Кожна дитина потребує уваги, опіки, турботи, любові, захисту і постійної підтримки дорослих. Забезпечення благополуччя дітей, захист їх прав та формування безпечного дитячого середовища є одним із головних завдань суспільства.

Шановні дорослі, давайте всі разом огортати наших дітей затишком і теплом, щирою ніжністю і батьківською турботою, святою материнською любов’ю. Бо тільки ми з вами можемо захистити дітей від життєвих негараздів, страждань, хвороб і війн, створити всі умови, щоб вони виросли добрими, щирими, сердечними. Лише спільними діями ми зможемо забезпечити стабільність і добробут дітей, а спільними зусиллями – змінити дитячий світ на краще, адже кожен з нас може внести позитивні зміни у життя хоча б однієї дитини.

Дорогі наші діти! Залишайтеся якомога довше безтурботними та веселими! Нехай небо над вами стане мирним, а кожен новий день - добрим і цікавим.

Нехай кожен із маленьких мешканців нашої громади буде здоровим та щасливим!