Вітання голови громади з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 13:48

Шановна громадо! Українці!

💙💛Сердечно вітаю Вас з Днем Незалежності України!💙💛

В цей день 32 року тому започатковано нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріплено вікові прагнення народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.

32-у річницю незалежності ми відзначаємо в умовах війни. 18 місяців повномасштабної московської агресії ми вдень та вночі захищаємо своє право бути українцями, жити на своїй землі за своїми законами!

18 місяців українці стоять на смерть за нашу свободу та незалежність! Гасло «Здобудеш українську державу, або загинеш за неї» – це про нас сьогодні. Про героїчну українську націю, яка на передовій захищає цивілізований світ від московського рашизму.

Щиро дякую усім захисникам і захисницям. Тим, хто нещадно нищать ворога і тримають небо!

Дякую всім українцям, дорослим і маленьким. Тим, хто працює, лікує, навчає, волонтерить, донатить і вірить в Перемогу.

Вклоняюся перед звитягою загиблих Героїв. Назавжди в наших молитвах Герої Торчинської громади:

• Вадим Мудроха

• Михайло Кухарук

• Роман Улітовський

• Володимир Рябчевський

• Сергій Сахардала

• Тарас Свистак

• Матвій Оверчук

• Вадим Марушко

• Володимир Коваленко

• Дмитро Шеремет

• Богдан Щербик

• Павло Синов'ят

• Андрій Зімич

• Дмитро Стась

• Богдан Омельчук

• Руслан Вознюк

• Микола Гайдай

• Руслан Карпюк

Вічна слава Героям України!

Щиро вірю, що невдовзі на українській землі запанують мир, злагода та національна єдність і наша держава посідатиме гідне місце серед інших європейських держав.

У це велике свято бажаю кожному мирного неба над головою, злагоди, міцного здоров’я, щасливої долі та якнайшвидшої перемоги!

Слава Україні!

Слава нашим Героям!

Дякуємо за Незалежність!

Чекаємо додому кожного Героя!

Голова Торчинської громади

Юрій КРЕВСЬКИЙ