24 серпня відбулося урочисте засідання сесії Торчинської селищної ради

Дата: 24.08.2023 13:45

24 серпня відбулося урочисте засідання сесії Торчинської селищної ради.

Голова громади, Юрій Кревський, привітав присутніх з Днем Незалежності України, побажавши мирного неба над головою, злагоди, міцного здоров’я, щасливої долі та якнайшвидшої перемоги!

Хвилиною мовчання вшанували Героїв, які віддали своє життя у боротьбі з ворогом за вільну та незалежну Україну.

Під час сесії Юрій Михайлович виконав почесну місію та вручив Подяки Торчинської селищної ради людям, завдяки яким вдалося зробити багато хороших справ в громаді, які своїм прикладом показують, що активна громадянська позиція, небайдужість та ініціативність згуртовують людей до виконання важливих завдань та наближення до омріяної Перемоги.

Подяку голови Торчинської селищної ради отримали депутат селищної ради Анатолій Ярмолюк, жителі Торчинської громади Ярослав Марушко та Олександр Кондисюк; Катерина Бурдак – яка активно гуртує жителів села Усич до хороших справ; Ігор Шкоропад - командир добровольчого формування Торчинської ТГ.

Також приємно, що жителі Торчинської громади: Валентин Войчун – волонтер з села Гать та Ірина Франчук – керівник Центру надання соціальних послуг Торчинської селищної ради були відзначені Подякою та Грамотою голови Луцької районної адміністрації.

Вітаємо усіх із заслуженими відзнаками! Пишаємося неймовірними людьми Торчинської громади!

Після закінчення сесії усі присутні на чолі з головою Торчинської громади, Юрієм Кревським, поклали квіти до Меморіалу Слави у Торчині та відвідали виставку, присвячену Дню Незалежності України у місцевому музеї.

Дякуємо Іванні Буцук, викладачу Торчинської дитячої музичної школи, за чудове виконання гімну України та патріотичних пісень під час урочистої частини засідання сесії.