Участь у тренінгу: «Включення організацій осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні»

Дата: 13.09.2023 13:15

Представники Торчинської громади Валентина Шабатовська та Марія Глод взяли участь у тренінгу: «Включення організацій осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні» в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я».

Захід проводиться з метою посилення спроможності громадських організацій осіб з інвалідністю реагувати на гуманітарні потреби людей з інвалідністю та різних уразливих груп, розширення доступу до послуг, залучення людей з інвалідністю до гуманітарних проєктів.

За словами Генерального секретаря Національна Асамблея людей з інвалідністю України Вікторії Назаренко: «Цей тренінг буде не просто навчальним і присвячений отриманню тільки теоретичних знань, а завдяки комбінованим в різних форматах, включенню учасників тренінгу у великий Форум громадських організацій осіб з інвалідністю, із запрошенням міжнародних і державних інституцій, партнерських організацій, завдяки чому учасники зможуть поділитися власним досвідом з питань надання гуманітарної допомоги людям вразливих категорій, а також її отримання».

Також спікерами форуму були , Голова НАІУ Валерій Сушкевич, Віце-прем’єр міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, старший радник з гендерних питань Офісу Гуманітарної Координаторки ООН в Україні Аннелі Пеппер та більше 70 - ти громадських організацій людей з інвалідністю Украіни.

📎Захід організований Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги, спрямованої на підвищення доступності політичного та громадського життя, а також повного включення всіх громадян у демократичний процес.