Загинув ще у травні 2022 року: 05 жовтня, поховали молодого Героя АНДРІЯ ТЮРІНА

Дата: 05.10.2023 13:06

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Буяни відбувся чин похорону 36-річного військовослужбовця Андрія Тюріна, який зростав у цьому населеному пункті. Тут залишилися його мама і брат.

Андрій Тюрін загинув 17 травня 2022 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Десна Чернігівської області.

З травня 2022-го року військовослужбовець Андрій Тюрін із села Буяни Луцької територіальної громади вважався зниклим безвісти. Лише 19 вересня 2023-го року підтвердили загибель захисника.

Провести Героя в останню дорогу прийшли родина, військовослужбовці, чимало односельчан. Поховали Героя на кладовищі у селі Буяни.

Висловлюємо співчуття родині загиблого.

Вічна шана і слава Герою!!!