Результати проєкту "Облаштування харчоблоку в їдальні Смолигівської гімназії"

Дата: 21.09.2023 11:13

Із задоволенням звітуємо про результати проєкту "Облаштування харчоблоку в їдальні Смолигівської гімназії", який був підтриманий Рівненський обласний благодійний фонд "Наше Майбутнє".

Першочерговою метою проєкту було покращення якості харчування та дотримання гігієнічних норм у Смолигівська гімназія Торчинської селищної ради шляхом заміни застарілої техніки в харчоблоці їдальні.

В рамках проєкту за кошти РОБФ Наше майбутнє закуплено устаткування на 150 тисяч гривень, а саме: морозильну камеру, марміт перших страв, стіл нейтральний, пароконвектомат та підставку до нього, стелажі металеві, ванни кухонні, змішувачі та сифони, сушки для рук тощо.

Але не було сенсу увесь новий інвентар встановлювати у приміщення без ремонту. Тому було прийнято рішення за кошти місцевого бюджету виконати ремонтні роботи в харчоблоці їдальні та кімнаті для прийому їжі.

Їдальня набуло нового вигляду!!!

А ще затишніше стало, коли було закуплено нові столи та стільці у кімнату для прийому їжі)))

Приємно дивитися на щасливі, усміхнені обличчя дітей!!!

Отож, завдяки спільним зусиллям Торчинської селищної ради, Рівненського обласного благодійного фонду "Наше Майбутнє", дирекції, батьків харчоблок та їдальня Смолигівської гімназії стала дуже комфортною та затишною)

Подивіться на цих дітей!!!

Які вони хороші)))

Працюємо, аби діти нашої громади були щасливими!!!