ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ щодо модернізації мʼясопереробного комплексу

Дата: 20.09.2023 09:47

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

щодо модернізації мʼясопереробного комплексу (модернізація ковбасного цеху, відновлення і переоснащення забійного пункту ВРХ на забій птиці потужністю 750 голів/год), яке знаходиться за адресою: 45612, Волинська обл.,

Луцький район, смт. Торчин, вул. Данила Галицького, 16

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських на місцевому рівні» (із змінами), Торчинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо модернізації мʼясопереробного комплексу (модернізація ковбасного цеху, відновлення і переоснащення забійного пункту ВРХ на забій Птиці потужністю 750 голів/год), яке знаходиться за адресою: 45612, Волинська обл., Луцький район, смт. Торчин, вул. Данила Галицького, 16.

Підстава: лист директора Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОРЧИН ФУСТ» №26 від 28 серпня 2023 року.

З техніко-економічними показниками проекту ознайомитись в Торчинській селищній раді за адресою: 45612, Луцький район, смт Торчин, вул. Незалежності, 82 та на офіційному веб-сайті Торчинської селищної ради.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: Заступник селищного голови Пиза Олександр Зіновійович.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 45612, Луцький район, Волинська область смт Торчин, вул. Незалежності, 82.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:   в   період  з

20 вересня 2023 року по 20 жовтня 2023 року.

Громадські слухання відбудуться: 24 жовтня 2023 року о 12 год. 00 хв. за адресою:

45612, Луцький район, Волинська область, смт Торчин, вул. Незалежності, 82, ІІ поверх (зал засідань Торчинської селищної ради).

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додатки:

Презентація проєкту  «План модернізації мʼясопереробного комплексу ТОВ «ТОРЧИН ФУДС»»

План модернізації мʼясопереробного комплексу ТОВ «ТОРЧИН ФУДС