На Волині обмежили проведення масових релігійних заходів

Дата: 16.08.2023 14:59

Відповідно до ст.8 Закону України “Про правовий режим воєнного стану», враховуючи підвищену загрозу ракетних ударів, з метою запобігання диверсійній діяльності, недопущення порушення заходів правового режиму воєнного стану та громадського порядку в цілому, збереження життя та здоров’я громадян, згідно Розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 16 серпня 2023 року ЗАБОРОНЕНО на території Волинської області проведення з 19 по 25 серпня 2023 року масових релігійних заходів у вигляді походів та демонстрацій, у тому числі паломницької ходи великими і малими групами територією області на шляху до Свято-Успенської Почаївської Лаври.