У Торчинській громаді затвердили програму інтеграції внутрішньо переміщених осіб

Дата: 15.06.2023 15:47

Із лютого 2023 року Торчинська селищна рада спільно з ГО “Волинський Інститут Права” активно працювала над розробкою програми інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Торчинській громаді.

За цей час було зроблено чимало:

✅проведено анкетування серед ВПО,

✅фокус-групові дослідження за участі працівників місцевого самоврядування та внутрішньо переміщеними осіб,

✅аналіз анкетування та досліджень,

✅напрацюванням проєкту програми.

Результатом багатомісячної праці стало затвердження Програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2023-2024 роки на засіданні сесії 12 червня 2023 року.

Робота над створенням програми відбувалася у партнерстві з Волинський Інститут Права в рамках проєкту «Багатосекторне реагування на гуманітарну кризу в Україні» від Данської ради у справах біженців / DRC.