Ще один автомобіль з Торчинської громади поїхав до військових ЗСУ!

Дата: 22.06.2023 15:16

Цього разу для воїнів 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Великого придбали автомобіль TOYOTA.

Рішення про це прийняли, виходячи з того, що потреба у транспорті сьогодні колосальна. За словами військових, авто — це одне із головних речей на фронті, своєрідний витратний матеріал. Вони потрапляють під обстріл, ламаються, тому замість них треба завозити щоразу нові.

Отож, був оголошений збір коштів на автомобіль. Потрібну суму, а це 90 тис.грн. вдалося зібрати завдяки Вам, шановні жителі громади!

Хочемо висловити слова вдячності тим, хто перерахував кошти на картку Володимира Харитонова. Завдяки цьому ми зібрали 10 тис.грн.

Також дякуємо місцевим приватним підприємцям, які долучилися до збору коштів разом зі своїми працівниками, а також усім, хто фінансово підтримав дану ініціативу.

60% коштів вдалося закрити завдяки працівникам селищної ради та освітніх закладів громади, які щомісяця передають на потреби ЗСУ одноденний заробіток.

Також величезну вдячність висловлюємо працівникам Дмитра Щербюка - Кучинському Олександру та Семенову Максиму, які відремонтували та пофарбували автомобіль.

А доставив військовим машину – повноприводну Тойоту - Олександр Красовський, за що йому теж дякуємо.

До слова: 200 л дизпалива для доставки автомобіля у місце призначення було придбано за кошти працівників селищної ради.

Автомобілі сьогодні – один із основних запитів для військових не передовій, тож дякуємо усім, хто в тилу долучається до підтримки Збройних сил України!