Заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2023 12:13

31 травня 2023 року службою у справах дітей селищної ради організовано та проведено семінар-тренінг для опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів на тему «На шляху до взаємодії».

Під час заходу начальник служби – Руслана Христін та головний спеціаліст – Оксана Кучинська ознайомили присутніх з такими актуальними темами як позитивне та ефективне спілкування з дітьми, розвиток у них навичок фінансової грамотності, культури взаємовідносин. Запрошена на захід фахівець соціальної роботи центру надання соціальних послуг селищної ради Марія Подвернюк роз’яснила учасникам заходу, як провести відверту розмову з дитиною про статеве виховання.
Також до Дня захисту дітей селищною радою виділено матеріальну допомогу для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів (піклувальників), прийомній сім’ї, дитячому будинку сімейного типу для придбання подарунків.

Служба у справах дітей Торчинської селищної ради