Основи безпечної поведінки закладаються з дитинства

Дата: 10.05.2023 16:23

У середу, 10 травня, до учнів початкової ланки ОЗЗСО Торчинський ліцей завітали інспектори управління патрульної поліції Волинської області.

Старший інспектор з особливих доручень Олександр Таровський, старший інспектор Олександра Ліпич, інспектор Олександр Брик та начальник відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції Ольга Шмігель поспілкувалися із  учнями 1-4 класів.

Патрульні в доступній формі нагадали дітям правила безпеки дорожнього руху. Зокрема, що переходити дорогу слід лише у встановлених місцях, не відволікаючись на екран телефону. Також учні вкотре  проговорили, яких правил необхідно дотримуватися, керуючи велосипедами, катаючись на скейтах та роликах.

Зустріч відбулася в рамках реалізації пілотного проекту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" за ініціативи  Торчинського селищного голови Юрія Кревського, гуманітарного відділу Торчинської селищної ради, адміністрації та учителів початкових класів  ОЗЗСО Торчинський ліцей.

Безпека дітей - понад усе!