БЕЗПЕКА ДІТЕЙ – НАЙГОЛОВНІШЕ!!!

Дата: 02.05.2023 16:15
Кількість переглядів: 2039

Безпека – це прагнення зберегти своє здоров’я та життя.

З метою попередження нещасних випадків з дітьми, підготовки учнів до літніх канікул та розвитку в них умінь будувати алгоритм безпечної поведінки, 02 травня 2023 року начальником служби у справах дітей селищної ради Русланою Христін та головним спеціалістом служби у справах дітей селищної ради Оксаною Кучинською з учнями 5-9 класів Білостоцької гімназії-філії ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» проведено захід «Правила поведінки дітей під час літніх канікул», спрямований на повторення та закріплення учнями основних правил дорожнього руху, пожежної безпеки, електробезпеки, правил поведінки на воді, поводження в побуті.

По завершенню презентації про дотримання правил безпеки, учні отримали пам’ятки з техніки безпеки.

Торчинської селищної ради