УКРАЇНЦІ ЗАВЖДИ МАЮТЬ ПАМ’ЯТАТИ ТИХ, ХТО «НА ЩИТІ»

Дата: 07.04.2023 10:41

УКРАЇНЦІ ЗАВЖДИ МАЮТЬ ПАМ’ЯТАТИ ТИХ, ХТО «НА ЩИТІ»

Герої не вмирають, вони здобувають вічне життя і вічну славу.

06 квітня рідні та близькі Михайла Кухарчука взяли участь в урочистому відкритті пам’ятного знаку на честь загиблих бійців ЗСУ у російсько-українській війні, які у березні 2022 року віддали своє життя за визволення Липівки від російських окупантів.

Серед загиблих був і наш Михайло Кухарчук, уродженець села Городині...

Висловлюємо слова пошани всім воїнам, які віддали свої життя за вільну, незалежну Україну. Вони назавжди залишаться в наших серцях Героями.

Вічна та світла пам’ять усім, хто загинув у битві за Україну!

Поїздка відбулася за сприяння голови громади Юрія Кревського та завдяки Олександру Красовському, який взяв на себе зобов'язання вчасно доставити усіх до місця призначення і назад.