Найбільше багатство громади - люди!

Дата: 31.03.2023 09:17

Найбільше багатство громади - люди!

Вкотре у цьому переконуємося!!!

Не зважаючи на складні часи, ви не втомлюєтеся допомагати військовим, тим самим наближуючи перемогу.

Завдяки вам, шановні жителі громади, вдалося придбати ще один автомобіль, вартістю 180тис.грн.

62,5 тис грн вдалося зібрати на картку Володимира Харитонова. Дуже цінною є така активність місцевих жителів у питанні допомоги армії.

Долучилися до збору працівники шкіл і садочків, селищної ради, музичної школи.

Тобто, завдяки усім нам, війська протиповітряної оборони Волинської області матимуть автомобіль, який допоможе їм якісніше виконувати бойові завдання.

30 березня відбулася передача автомобіля для військових.

Дякуємо усім-усім, хто долучився до збору коштів на авто, дякуємо тим, хто забезпечив доставку транспортного засобу з-за кордону.

Разом ми зможемо все!!!

Слава Україні!!!