Електронні цигарки або вейпи: що потрібно знати батькам та дітям

Дата: 24.03.2023 13:34
Кількість переглядів: 2081

Відповідно до плану роботи служби у справах дітей селищної ради, Плану заходів щодо профілактики злочинності, правопорушень та шкідливих звичок серед дітей територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету селищної ради від 28 лютого 2023 року №55, з метою попередження та запобігання вживання шкідливих речовин дітьми та підлітками, 22 березня           2023 року начальником служби у справах дітей селищної ради Русланою Христін та головним спеціалістом служби у справах дітей селищної ради Оксаною Кучинською з учнями 7 класів ОЗЗСО «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради» проведено лекцію з переглядом відеоролика на тему «Вейпинг: ще одна згубна звичка серед дітей та підлітків».

Здобувачів освіти ознайомлено з історією виникнення електронних сигарет, проінформовано про причини захоплення дітей вейпами, ризики та негативні наслідки їх вживання, роз’яснено обмеження щодо продажу тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння особам, які не досягли вісімнадцятирічного віку, наголошено про адміністративну відповідальність за порушення цих обмежень.