Оголошення про скликання двадцять восьмої сесії восьмого скликання Торчинської селищної ради

Дата: 20.03.2023 09:22

22 березня 2023 року о 10.30 год. в залі засідань селищної ради відбудеться  двадцять восьма позачергова сесія восьмого скликання .

На сесію запрошено депутатів селищної ради,  заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старост сіл, начальників відділів та спеціалістів виконавчого апарату селищної ради, керівників підприємств та організацій селищної ради.

На розгляд сесії включити до порядку денного наступні питання:

1. ​​​​​​​1. Про затвердження порядку денного двадцять восьмої позачергової сесії восьмого скликання.
  2. 2. Про внесення змін до рішення сесії № 25/5 від 21.12.2022 року «Про бюджет Торчинської селищної територіальної громади на 2023 рік».
  3. 3. Про платні послуги, що надає комунальний заклад «Торчинська публічна бібліотека Торчинської селищної ради».
  4. 4. Про переведення Мазурик В.В. на посаду директора будинку культури с. Веселе Торчинської селищної ради.
  5. 5. Про надання в тимчасове користування адмінприміщення Торчинської селищної ради.
  6. 6. Про затвердження розпоряджень, прийнятих селищним головою в міжсесійний період.
  7. 7. Про найменування вулиці в смт Торчин Луцького району.
  8. 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  їх  у власність, для будівництва та обслуговування житлового удинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).
  9. 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на  частку (пай),  для особистого селянського господарства.
  10. 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на  частку (пай),  для особистого селянського господарства.
  11. 11.  Про  внесення зміни  до рішення  сесії Торчинської селищної  ради  від 16.02.2022 року № 16/14 « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення і передачі земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства ».
  12. 12. Про  передачу в оренду земельної ділянки, для обслуговування виробничих  приміщень.