Надійна оборона нашого краю – запорука відносно спокійного його жителів

Дата: 17.03.2023 10:11

Фото без опису

16 березня голова громади Юрій Кревський, в рамках візиту, організованого обласною військовою адміністрацією, побував на українсько-білоруському кордоні, що у зоні відповідальності 6-го Волинського прикордонного загону. Протяжність території, яку охороняють наші прикордонники та бійці тероборони, понад 200 кілометрів.

На кордоні повним ходом триває укріплення рубежів. Фінансово цьому сприяє і держава, і чимало волинських громад, в тому числі і Торчинська громада. Будуються фортифікаційні споруди, постають спостережні вежі, копаються протитанкові рови, зводяться бетонні і сіткові паркани. Вони висотою у три метри і обтягнуті колючим дротом – єгозою. Аби заощадити виділені кошти, інженерно-будівельні роботи прикордонники проводять власними силами, без підрядників.

Також військові нарощують систему відеоспостереження. Наразі куплено і встановлено 16 відеокамер, 9 з них – тепловізійні, що можуть продивлятися територію на 5-7 км в глибину уночі. Звернув окрему увагу і на мобільну сонячну електростанцію. Вона теж уже працює й допомагає підживлювати багато об’єктів.

Будемо й надалі допомагати, адже надійна оборона нашого краю – запорука відносно спокійного його жителів.