Дата: 24.01.2023 11:21

Виклики та проблеми через реолокацію бізнесу; шляхи вирішення та співпраця з владою усіх рівнів: ці та інші питання обговорювалися під час робочої зустрічі представників компанії Nestlé з Народний депутат Вячеслав Рубльов - Округ 20, депутатом Волинської обласної ради Юрієм Харченком та головою Торчинської селищної ради Юрієм Кревським.

Нагадуємо: компанія Nestlé оголосила про відкриття нового виробничого майданчика у селі Смолигів Торчинської громади.

Очевидно, що розширення виробничих потужностей Nestlé є важливим аспектом для розвитку громади. Тому завданням влади усіх рівнів є підтримка реолокованого бізнесу.

Зокрема, важливим питанням є питання будівництва нового житла для спеціалістів, які переїдуть разом з підприємством з територій, де ведуться активні бойові дії.

Народний депутат України, Вячеслав Рубльов, зі своєї сторони, пообіцяв вивчити можливості залучення ґрантових та державних коштів на вирішення даного питання.

Голова громади, Юрій Кревський, запевних привутніх, що готовий всебічно сприяти розвитку реолокованого бізнесу, адже усі зацікавлені в тому, аби компанія Nestlé розширила потужності в Торчинській громаді.