Автомобіль для потреб військових доставлено на передову

Дата: 07.02.2023 10:59

Отож, друзі - звітуємо: один автомобіль, на який збирали кошти - уже на передовій!

Днями волонтер, Олександр Красовський, з колегами завезли машинку для бригади, у якій служить Алхімов Сергій, сім'я якого зараз проживає в Торчинській громаді.

А ми хочемо подякувати усім, хто дотичний до того, аби машинка допомагала нашим Захисникам.

Про те, за які гроші придбаний автомобіль, уже повідомляли раніше.

А зараз хочемо розказати про людей, без яких було б дуже важко налагодити напрямок закупівлі та доставки авто для потреб ЗСУ.

Найперше хочемо подякувати Щербюку Дмитру, який від початку війни взяв на себе відповідальність за пошук та доставку автомобіля та його заправку пальним. Також дякуємо Ревуцькому Петру, який доставив машину з-за кордону.

Крім того, висловлюємо слова вдячності Рудченку Віталію та Щербику Миколі, які надали пальне для того, щоб доставити його на передову.

Знову ж таки, дякуємо нашим волонтерочкам, які наробили сухпайки. Вони вже доставлені нашим Захисникам. І маскувальні сітки! І газові балони від Дмитра Щербюка теж!

А також дякуємо Олександру Красовському, який є незмінним волонтером та доставляє машинки на передову.

А ще радіємо, що вдалося привезти нашого Захисника Юрія Кривошея з Харкова додому на ротацію. Такі моменти, коли наші хлопці живі і здорові приїжджають додому - найцінніші!

Саме заради таких моментів ми будемо і надалі працювати та підтримувати наших Захисників усіма можливими способами!