Оголошення про скликання позачергового засідання сесії

Дата: 02.02.2023 11:52

03 лютого 2023 року о 10.00 год. в залі засідань селищної ради  відбудеться двадцять шоста  позачергова сесія восьмого скликання .

На сесію запрошені  депутати селищної ради, заступники селищного

голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старости сіл, начальники відділів та спеціалістів виконавчого апарату селищної ради, керівники підприємств та організацій селищної ради.

На розгляд сесії включені до порядку денного наступні питання:

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  їх  у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

2.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, для обслуговування господарських будівель і споруд.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, для обслуговування господарських будівель і споруд.

1. Про поновлення договір оренди земельної ділянки, для ведення

товарного сільськогосподарського  виробництва.

1. Про  передачу в оренду земельної ділянки, для іншого

сільськогосподарського призначення (для обслуговування приміщення зернового складу).

1.  Про  передачу в оренду земельної ділянки, для обслуговування

господарських будівель і споруд.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

11.Про  передачу в оренду земельної ділянки, для обслуговування  господарських будівель і споруд.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

12. Про  передачу в оренду земельної ділянки, для обслуговування господарських будівель і споруд.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

13. Про  передачу в оренду земельної ділянки, для обслуговування господарських будівель і споруд.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

14.Про  передачу в оренду земельної ділянки, для обслуговування господарських будівель і споруд.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

15. Про  внесення зміни  до рішення Торчинської селищної  ради від 16.02.2022 року № 16/141 « Про продовження договору оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ».

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

16. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) на земельні частки (пай)   відповідно до сертифікатів на право на земельні  частки ( пай ) серії ВЛ № 019385 виданого Луцькою районною державною адміністрацією Волинської області 18 лютого 1997 року, на підставі розпорядження Луцької райдержадміністрації.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

17. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) на земельні частки (пай)   відповідно до сертифікатів на право на земельні  частки ( пай ).

18. Про  наданні дозволу на виготовлення  експертної грошової оцінки

земельної ділянки.