Торчинську громаду відібрали до участі у конкурсі грантів, націлених на підтримку самозайнятості та мікропідприємництва

Дата: 13.01.2023 10:32

Фінансова підтримка надаватиметься по програмі SEED французької неурядової організації ACTED при підтримці Міністерства зовнішньої політики Канади.

17 січня

- о 12.00 у в бібліотеці с.Садів

- о 14.00 в сільській раді с.Воютин

відбудеться мотиваційно-інформаційна зустріч для потенційних грантоотримувачів.

Сума гранту на підтримку самозайнятості та мікропідпрєиєсництва становить від 30000 до 60000 гривень.

Підтримка надається для впровадження наступних видів господарської діяльності:

Вирощування та обробка овочевих, зернових та олійних культур;

Вирощування великої рогатої худоби, виробництво м’яса та молока;

Вирощування кролика, малої рогатої худоби (кози, вівці), виробництво м’яса, молока, вовни;

Вирощування домашньої птиці, виробництва яєць;

Бджільництво, виробництво меду;

Виробництво харчової продукції: сирів, напівфабрикатів та готових виробів, випічки, хлібобулочних виробів, продуктів копчення.

Переробка сільськогосподарської продукції власного виробництва;

Виготовлення текстильної продукції по індивідуальному замовленню (із трикотажу, льону, вовни та ін.);

Ремонт швейних виробів та виготовлення продуктів швейного виробництва по індивідуальному замовленню;

Виготовлення галантерейної продукції, виробів ручної роботи, ремонт галантерейних виробів;

Виготовлення керамічних виробів;

Ремонт та виготовлення взуття за індивідуальним замовленням;

Ремонт та виготовлення меблів за індивідуальним замовленням;

Ремонт та обслуговування побутового, домашнього інвентаря для садівництва, спортивного обладнання, велосипедів;

Надання послуг у сфері постачання готової продукції, напівфабрикатів, товарів, перевезення товарів/вантажів за індивідуальним замовленням;

Послуги сфери індустрії краси та здоров’я;

Послуги сфери творчості, мистецтва та розваг;

Здійснення інших видів господарської діяльності за згодою ACTED.

Жінки заохочуються до подання заявок на цей конкурс.

При відборі заявок, враховується, також, наявність фінансової та соціальної вразливості сім’ї.

В конкурсі для отримання гранту можуть прийняти участь повнолітні особи (18+), які проявляють можливість для реалізації заявленої господарської діяльності при грантовій підтримці, котрі являються дієздатними та правоздатними Громадянами України і проживають постійно (включаючи внутрішньо переміщених осіб) на території Волинської області.

Надання гранту може здійснюватись:

у грошовому еквіваленті (надається грантоодержувачу, за допомогою грошового переказу на придбання товару самим грантоодержувачем);

Грант у товарному вигляді (закупівля товару проводиться ACTED і передається у товарному вигляді грантоодержувачу).

Детальну інформацію про конкурс та його вимоги, рекомендації щодо заповнення заявок нададуть під час інформаційної сесії, яку проведуть представники французької неурядової організації ACTED у селі Лище 18 січня.

Нагадаємо,

у грудні фахівці проєкту SEED Ірина Гапотченко та Вікторія Голікова зустрілися з працівницею Торчинської селищної ради Аллою Ревуцькою, представниками молодіжної ради та особами з числа ВПО, щоб презентувати активності, які невдовзі будуть реалізовуватись в рамках проєкту SEED у Волинській області.