Підтримка для жінок сільських територій

Дата: 03.01.2023 11:01

На сільських жінок у час війни в рази збільшилося навантаження! Вони мусять дбати про фронт і працюють на забезпечення військових, адже є дуже багато запитів — харчових, побутових, соціальних.

З перших днів повномасштабної війни жінки Торчинської громади працюють на забезпечення військових продуктами харчування: печуть пиріжки, готують м'ясні та рибні консерви.

Для полегшення роботи та пришвидшення процесу приготування продуктів харчування для жінок села Скірче була придбана професійна м'ясорубка. Тепер м'ясних консерв, які готують скірченські господині для захисників, стане у рази більше.

А для потреб активних жінок Білостока придбано генератор. Адже, аби випікати пиріжки та готувати іншу продукцію, дуже важливо забезпечити безперебійне електропостачання.

"Закупівля даних товарів стала можлива завдяки участі у проєкті, що реалізується ГС "Бізнес Мережі Сільських Жінок" за підтримки ООН Жінки Україна", - повідомила керівниця проекту від Торчинської громади, Алла Ревуцька.