Дата: 22.12.2022 10:48

Торчинська громада оплакала ще одного земляка-героя, який загинув за волю та незалежність України.

22 грудня в Торчині прощалися з командиром 3 механізованого відділення – командиром машини 2 механізованого взводу 3 механізованої роти ДМИТРОМ СТАСЕМ.

Стась Дмитро мобілізований 26 лютого 2022 року через Луцький РТЦК та СП, вірний військовій присязі, загинув 17 грудня 2022 року в результаті важких поранень, отриманих внаслідок ворожого артилерійського обстрілу, при здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв»язку з військовою агресією російської федерації проти України поблизу східних околиць міста Бахмут Донецької області.

Провести Героя в останню путь прийшли рідні та близькі, друзі та односельчани, бойові побратими, командування, просто пересічні жителі громади.

Ми втратили справжнього героя, товариша, втратили хорошу людину. Для всіх рідних, близьких, друзів смерть Дмитра – велика біль.

Тож нехай наша пам'ять буде даниною для Дмитра і тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості пожертвував собою.

З гордістю та щемом у серці пам'ятаємо справжніх патріотів, які стали до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, віддавши найдорожче, що мали, - своє життя. За нас віддали, аби ми жили краще.

Слава Герою!

Вічна та світла пам'ять🙏🙏🙏