25 грудня - Різдво Христове за Григоріанським календарем

Дата: 25.12.2022 10:44

25 грудня значна частина жителів нашої громади відзначатимуть одне з найсвітліших та найурочистіших свят – Різдво Христове.

Прийміть найщиріші вітання із прийдешнім величним святом, яке сприймається кожним із нас, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя нашого краю та всієї України.

У це світле свято хочеться побажати усім миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, міцного здоров'я та всіх благ! Нехай чарівні миттєвості Різдва дарують вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань. Хай у ці святкові дні Різдвяна зоря благословляє наші помисли і справи, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

Немає опису світлини.