У селі Веселе Торчинської громади буде Жіночий хаб

Дата: 21.12.2022 10:40

В рамках реалізації проєкту «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні», за фінансової підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Бізнес Мережа Cільських Жінок України на базі Веселівської бібліотеки-філії буде функціонувати Жіночий хаб. Метою даного проєкту є створення сприятливих умов для сільських жінок шляхом облаштування жіночого хабу, де жінки матимуть можливість проводити зустрічі, обговорювати свої проблеми та генерувати їдеї для покращення життя у селі.

Нещодавно, в рамках реалізації проєкту до Жіночого хабу надійшла комп'ютерна та мультимедійна техніка.

Крім того, будуть закуплені меблі.

За сприянням місцевої влади було відновлено теплопостачання в приміщенні

Дякуємо Оксані Мельничук, Наталії та Оксані Чечотці, усім активним жінкам села за ініціативність та участь у проєкті. Тепер у Веселому буде сучасна локація для зустрічей.