Працівників місцевого самоврядування привітали з професійним святом

Дата: 07.12.2022 10:34

Шановні друзі, колеги, працівники місцевого самоврядування!

Сьогодні ми відзначаємо наше свято у найскладніший період в історії незалежної України.

Працівники не лише виконують свої професійні обов’язки, а й допомагають фронту та вимушеним переселенцям, виділяють зі своїх зарплат кошти на купівлю автомобілів, озброєння та засобів захисту для наших бійців на передовій.

Дякую усім представникам місцевого самоврядування Торчинської громади. Ви знову показуєте приклад, як має діяти справжня Українська місцева влада. Дякую депутатам селищної ради, членам виконавчого комітету, яким випало представляти громаду у цей складний час.

Вітаю щиро тих, хто отримав Подяки від Народного депутата України Вячеслава Рубльова: членів виконавчого комітету Олександра Красовського та Ірину Курліщук. Вітаю Анатолія Франчука, який отримав обласну нагороду. Вітаю працівників селищної ради, які відзначені Грамотами селищного голови: Ірину Кревську, Оксану Марушко, Вікторію Камінську, Ольгу Баранчук, Вікторію Мокіч, Лілію Сергіюк, Наталію Рибачок.

Дякую усім жителям Торчинської громади – Ви найкраща Українська Самоврядна Громада.

Бажаю усім наснаги, твердості духу, упевненості у власних силах. Здоров’я та Божого благословення.

Миру нам після перемоги над московським злом.

Голова Торчинської громади

Юрій КРЕВСЬКИЙ