Дата: 15.12.2022 00:55

16 грудня 2022 року о 11.00 год. в залі засідань селищної ради відбудеться двадцять четверта позачергова сесія восьмого скликання.

На сесію запрошені депутати селищної ради, заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старости сіл, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату селищної ради, керівники підприємств та організацій селищної ради.

На розгляд сесії включено до порядку денного наступні питання:

1.Про затвердження порядку денного двадцять четвертої позачергової сесії восьмого скликання селищної ради.

Інформує: Кревський Ю.М.- селищний голова

2. Про внесення змін до рішення сесії № 15/3 від 22.12.2021 року «Про бюджет Торчинської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Інформує: Кревська І.М.- начальник відділу фінансів

3. Про передачу основних засобів на баланс Виробничого управління

житлово-комунального господарства смт Торчин.

Інформує: Кревський Ю.М.- селищний   голова

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі  електричної та теплової енергії КВЦПЗ- 14.02 ( для будівництва, обслуговування і експлуатації повітряної ЛЕП-10 кВ - Л 33-05 та трансформаторної підстанції – ЩТП – 10/0,4 кВ).

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

5. Про  передачу в оренду земельної ділянки, для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування приміщення складу)

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

6. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ТзОВ « Торчинський  універмаг Луцької споживспілки» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

7. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ТзОВ « Торчинський  універмаг Луцької споживспілки» смт Торчин.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

8. Про  наданні дозволу на виготовлення  експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

9. Про  наданні дозволу на виготовлення  експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

10. Про  наданні дозволу на виготовлення  експертної грошової оцінки земельної ділянки  ТзОВ « Торчинський  універмаг Луцької споживспілки».

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

11. Про  наданні дозволу на виготовлення  експертної грошової оцінки земельної ділянки  ТзОВ « Торчинський  універмаг Луцької споживспілки».

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

12. Про скасування рішення сесії  Торчиснської селищної ради від 14.07.2021 року № 9/218 « Про надання  дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) » для ведення фермерського господарства.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

13. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для ведення  фермерського  господарства.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

14. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентирезації  на земельні ділянки.

Інформує: Кревський Ю.О.- начальник відділу земельних ресурсів

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди, для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування приміщення зернового складу ).

16.  Різне.